Kontakt:

ODDZIAŁY:

o/GORZÓW WLKP.
Wawrów, os. Bermudy 92
66-400 Gorzów Wlkp.

tel.: +48 95 73 36 203
fax: +48 95 73 36 209
e-mail:
elkab@elkab.info.pl
o/CHOJNA
ul. Klonowa 10
74-500 Chojna

tel./fax: +48 91 40 22 064
kom: +48 601 460 198
e-mail:
chojna@elkab.info.pl
o/KOSTRZYN
ul. Sucharskiego 19
66-470 Kostrzyn nad Odra

tel./fax: +48 95 75 25 909
kom: +48 601 873 568
e-mail:
kostrzyn@elkab.info.pl
o/NOWY TOMYŚL
ul. Kolejowa 20
64-300 Nowy Tomyśl

tel./fax: +48 61 44 22 439
kom: +48 664 489 921
e-mail:
nowytomysl@elkab.info.pl
o/PNIEWY
ul. Poznańska 26
62-045 Pniewy

tel./fax: +48 61 29 11 874
kom: +48 601 460 895
e-mail:
pniewy@elkab.info.pl

 o/GORZÓW WLKP.


Wawrów, os. Bermudy 92, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 73 36 203, fax: +48 95 73 36 209, e-mail: elkab@elkab.info.pl

Zaopatrzenie


Krzysztof Krych
tel. 95 73 36 207
fax. 95 73 36 208
kom. 601 873 564
e-mail: kkrych@elkab.info.pl

Rejony przedstawicieli

Instalatorzy


Rajmund Musiński (kierownik instalatorów)
tel. 95 73 36 218
kom. 664 187 456
e-mail: rmusinski@elkab.info.pl

Alfred Abec (zastępca kierownika instalatorów)
tel. 95 73 36 218
kom. 609 466 067
e-mail: aabec@elkab.info.pl

Łukasz Honkisz (kosztorysant)
tel. 95 73 36 218
fax. 95 73 36 218
kom. 662 714 564
e-mail: instalatorzy@elkab.info.pl

Magazyn


tel. 95 73 36 214

Wojciech Lis (kierownik magazynu)
tel. 95 73 36 213
e-mail: magazyn@elkab.info.pl

Warsztat


tel. 95 73 36 216

Hieronim Staszak (kierownik warsztatu)
tel. 95 73 36 216
fax. 95 73 36 215
kom. 601 873 561
e-mail: warsztat@elkab.info.pl

Kosztorysant


Leszek Styrcula
tel. 95 73 36 210
fax. 95 73 36 208
kom. 601 873 563
e-mail: kosztorys@elkab.info.pl

 o/CHOJNA


ul. Klonowa 10, 74-500 Chojna
tel./fax: +48 91 40 22 064, kom.: +48 601 460 198, e-mail: chojna@elkab.info.pl

 o/KOSTRZYN


ul. Sucharskiego 19, 66-470 Kostrzyn n/0
tel./fax: +48 95 75 25 909, kom.: +48 601 873 568, e-mail: kostrzyn@elkab.info.pl

 o/NOWY TOMYŚL


ul. Kolejowa 20, 64-300 Nowy Tomyśl
tel./fax: +48 61 44 22 439, kom.: +48 664 489 921, e-mail: nowytomysl@elkab.info.pl

 o/PNIEWY


ul. Poznańska 26, 62-045 Pniewy
tel./fax: +48 61 29 11 874, kom.: +48 601 460 895, e-mail: pniewy@elkab.info.pl